Do darmowej dostawy brakuje Ci
249,00 zł
Bayer Foresto Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psów powyżej 8 kg
 • Bayer Foresto Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psów powyżej 8 kg
Brak na stanie
Producent: BAYER
Darmowa dostawa
od 249 zł

Bayer Foresto Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psów powyżej 8 kg

Kod produktu: BW-00186

5.0

Oceń produkt
 • Najskuteczniejsza obroża przeciwkleszczowa
 • Działanie do 8 miesięcy
 • Data ważności 05.2025

Wybierz opakowanie:

Powyżej 8kg
Kupując ten produkt otrzymasz 12 łapek Białej Wydry
129,00 zł
Produkt niedostępny
Obecnie brak na stanie
Co wyróżnia ten produkt?

Pozytywne opinie klientów

Bardzo skuteczna, zapomnij o pasożytach

Najlepszy produkt przeciwpasożytniczy na rynku

Opis

Bayer Foresto Obroża przeciw pchłom i kleszczom dla psów powyżej 8 kg

Obroża o długości 70 cm, do samodzielnego skrócenia. Zabija kleszcze, pchły, wszy, wszoły. Podczas noszenia obroży przez zwierzę uwalniają się one w sposób ciągły i rozprzestrzeniają w jego sierści, działając na pchły i kleszcze w sposób kontaktowy. Wchłanianie obydwu składników przez skórę psów i kotów jest znikome i nie stanowi żadnego zagrożenia dla zwierząt.

 • Długość okresu działania obroży to okres do 8 miesięcy.
 • Produkt jest wodoodporny i bezzapachowy.

Ostrzeżenia: Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Podczas zakładania obroży unikać zbyt długiego kontaktu z preparatem. Po założeniu umyć dokładnie ręce. Osoby, u których wystąpiło uczulenie na składniki preparatu powinny unikać bezpośredniego z nim kontaktu. Małe dzieci i niemowlęta nie powinny mieć bezpośredniego kontaktu z psami noszącymi obrożę.

Pudełko zawierające jedną obrożę o długości 70 cm, wykonaną z polichlorku winylu i opakowaną w torebkę z PETP/PE.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, produkt jest dostępny do sprzedaży tylko w przypadku odbioru osobistego lub zlecenia odbioru w wybranej firmie kurierskiej. Nie wystawiamy faktury VAT na ten produkt.

Skład
 • Substancje czynne: imidaklopryd w dawce 4,5g, flumetryna w dawce 2,03g
 • Substancje pomocnicze: tytanu dwutlenek, żelaza tlenek czarny
Stosowanie
 • W przypadku kleszczy u zwierzęcia przed rozpoczęciem leczenia, założenie obroży może nie spowodować śmierci pajęczaków (w ciągu 48 godzin). Zaleca się usunięcie kleszczy występujących już na zwierzęciu przed założeniem obroży. Działanie zapobiegające infestacji nowych kleszczy rozpoczyna się w ciągu 2 dni po założeniu obroży. Najlepiej zakładać obroże przed początkiem sezonu występowania pcheł i kleszczy.
 • Wskazania: Zwalczanie i zapobieganie inwazji kleszczy z gatunku Rhipicephalus sanguineus, Ixodes ricinus. Dermacentor reticulatus, jak też pcheł Ctenocephalides felis atakujących psy. Produkt wykazuje długotrwałą skuteczność roztoczobójczą (zabija roztocza).
 • Przeciwwskazania: Nie stosować u szczeniąt w wieku poniżej 7 tygodni.
 • Należy wyjąć obrożę z torebki ochronnej bezpośrednio przed zastosowaniem. Należy rozwinąć obrożę i upewnić się, że na jej wewnętrznej stronie nie ma żadnych pozostałości plastikowych łączeń. Należy założyć obrożę na szyję zwierzęcia i dostosować jej długość nie zaciskając zbyt mocno (wskazówka: powinno być możliwe wsunięcie dwóch palców pomiędzy obrożę a szyję zwierzęcia). Należy przeciągnąć wolną końcówkę obroży przez szlufkę i odciąć niepotrzebny odcinek na długości 2 cm.
 • Zwierzę powinno nosić obrożę nieprzerwanie w celu zapewnienia 8-miesięcznego okresu ochrony. Obrożę należy zdjąć po upływie okresu leczenia. Należy okresowo sprawdzać i dostosowywać zamocowanie obroży, jeżeli będzie to konieczne, w szczególności w okresie szybkiego rozwoju szczeniąt.
wydra wie co dobre
Opinie o produkcie
5.0 / 5.0
1 opinia

Bądź pierwszym który napisze recenzję

Dodaj opinię

Wszystkie pola są obowiązkowe. Twój adres e-mail nie będzie nigdzie publikowany.